Wydarzenia

Zwiększ sprzedaż, pokonaj przeciwności rynku! Najlepsze praktyki i skuteczne metody działania.

Miejsce: Hotel Sheraton, Warsaw
Data rozpoczęcia: 2012-04-16 Organizator: Bigram S.A and Golden Mark

Niepewna sytuacja gospodarcza w Europie i na świecie zmusza liderów oraz osoby zajmujące się sprzedażą do zmiany dotychczasowego podejścia zarówno w sposobie pozyskiwania, jak i obsługi klientów. Nie ulega wątpliwości, że nowe oraz dostosowane do zmieniającego się i trudnego rynku metody sprzedaży są gwarancją sukcesu.

Agenda

09:00 - 09:30Rejestracja i kawa powitalna

09:30 – 11:00Sesja I: Nowe skuteczne metody sprzedaży
  • Jak dostosować się do coraz bardziej wymagających i niepewnych warunków rynkowych
  • Efektywne sposoby pozyskiwania klientów na trudnym rynku
  • Skuteczne techniki sprzedaży w czasach wysokiej konkurencji

11:00 – 11:30Przerwa kawowa

11:30 – 13:00 Sesja II: Unikalne techniki zwiększania sprzedaży
  • Jak zmienić odmowę w unikalną okazję biznesową
  • Niezawodne metody sprzedaży drogich produktów
  • Sprawdzone sposoby zwiększania wartości każdej transakcji

13:00 – 14:00 Lunch

14:00 – 15:30 Sesja III: Jak zbudować zwycięski zespół sprzedażowy („Dream team”)
  • Motywowanie i skuteczne zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Jak szybko rozpoznawać i radzić sobie z elementami demotywującymi zespół
  • Cechy skutecznego lidera (światowe przykłady najlepszych menedżerów)

15:30 – 16:00 Pytania i odpowiedzi

W czasie seminarium Richard Denny zaprezentuje odmienne od dotychczas stosowanych techniki komunikowania się z potencjalnymi i obecnymi klientami. Wyjaśni, co zrobić, aby zyskać ich lojalność i jak zmienić klientów w ambasadorów firmy. Wytłumaczy też, czym charakteryzuje się doskonała obsługi klientów i co zrobić, aby zyskać ich uznanie.

Według Richarda Denny’ego główną przyczyną niepowodzeń w biznesie czy sprzedaży jest brak strategii. Sama strategia jednak nie wystarczy. Musimy pamiętać, aby była dostosowana do warunków rynkowych i zastosowana we właściwym czasie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu brytyjski ekspert opowie, w jaki sposób rozwijać firmę w trudnych czasach i wykorzystywać możliwości wynikające z niekorzystnej koniunktury.

W ostatniej części seminarium Richard Denny zaprezentuje skuteczne metody motywowania, które znacząco mogą wpłynąć na poprawę efektywności zespołu sprzedażowego. Przedstawi także dziesięć przyczyn niepowodzeń menedżerów w sprawowaniu przywództwa.

Richard Denny jest cenionym brytyjskim ekspertem biznesowym i jednym z czołowych autorytetów z zakresu technik sprzedaży, treningu menedżerskiego oraz rozwoju osobowości. Magazyn Times uznał go za „mistrza profesjonalnej sprzedaży”, a Daily Mail określił go mianem „brytyjskiego guru motywacji”.

Na początku swoją karierę związał z rolnictwem. Stworzył świetnie prosperującą hurtownię żywności. Zorganizował i poprowadził pierwszy bunt rolników w Wielkiej Brytanii. Następnie na Bliskim Wschodzie zajmował się handlem różnymi produktami m.in. stalą, cementem, jugosłowiańską jagnięciną, sprzętem elektronicznym. Ze względu na zdobyte doświadczenie, Richard Denny zapraszany był w wiele miejsc jako prelegent oraz doradca. Doprowadziło to do utworzenia firmy Richard Denny Group, która jest uznawana obecnie za lidera na rynku szkoleń biznesowych w zakresie przywództwa i zarządzania,sprzedaży, obsługi klientów oraz rozwoju biznesu. Richard pracował dla takich firm, jak: SaraLee, KPMG, Provident, Halifax, ABB, Microsoft, TNT, NatWest, Barclays Bank.Wybrane opinie klientów Richarda Denny’ego:

"Richard Denny jest niezwykły. Biznesmen, którysprawia, że biznes staje się ekscytujący" BBC

"Wspaniała, bardzo motywująca i pouczająca prezentacja" Zarząd, FIFA

"Każdy menedżer powinien osiągnąć niesamowite wyniki, stosując metody Richarda Denny’ego." Prezes, Nationwide

"Niezapomniany" Daily Mirror "Znakomity" Nat West

"Inspirujący" HSBC "Nieprzeciętny" SDL International

"Dziękujemy za niezapomnianą i inspirującą konferencję" Advertising Director Ireland, Daily Mirror

Richard Denny opracował ponad 30 szkoleniowych taśm wideo. Jest autorem i prezenterem 3 albumów audio. Jego książki – „Motywowanie do zwycięstwa” (IFC Press 1999), „Zdobywanie nowych klientów” (Wolters Kluwer Polska, 2009), „Succeed for Yourself”, „Motivational Management”, „Speak for Yourself”, „Communicate to Win” – to międzynarodowe bestsellery sprzedawane w 46 krajach i przetłumaczone na 26 języków. Jego książka Selling to Win stała się lekturą obowiązkową każdego, kto pragnie zostać profesjonalnym sprzedawcą. Najprawdopodobniej jest najlepiej sprzedającą się pozycją o tej tematyce.

Richard Denny jest twórcą i fundatorem British Professional Sales Diploma i British Leadership & Management Diploma.

Spotkania prowadzone przez Richarda Denny’ego są bogate w anegdoty, historie z życia codziennego. Richard Denny posiada osobliwą umiejętność porywania publiczności, prawdopodobnie dlatego, że mówi w sposób rzeczowy i niezwykle błyskotliwy. Unikalny charakter jego spotkań polega nie tylko na motywowaniu, inspirowaniu i edukowaniu słuchaczy, lecz także na możliwości wykorzystania przez nich bardzo praktycznych pomysłów mających na celu poprawę wyników.

Koszt:

Członkowie BPCC – 1867,50 PLN

Osoby niezrzeszone w BPCC - 2490 PLN

Więcej informacji: http://www.autorytety.com.pl/p-5/o_seminarium


Kalendarz spotkań

maj 2012
pwścpsn
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
.
Organizowane przez BPCC
.
Pod patronatem BPCC

Brytyjsko Polska Izba Handlowa